Menu

E-Betoonelement

Head office and Harku factory
Tammi tee 51, 76915, Saue vald, Harju maakond
Phone: +372 671 2500
E-mail: ebe@betoonelement.ee
E-Betoonelement OÜ
Register code: 10098158
Tamsalu factory
Betooni 3, Tamsalu 46107, Lääne-Viru county
Phone: +372 32 58 600
Sales and project management
Neeme Kasela
Müügiinsener
neeme.kasela@betoonelement.ee
+372 517 2774
Kaido Kindel
Müügi- ja projektijuht | CABRO keskkonna-ja põllumajandustooted
kaido.kindel@betoonelement.ee
+372 528 8695
Toomas Böttcher
Project Manager
toomas.bottcher@betoonelement.ee
+372 671 2519
Tõnu Ernits
Project Manager
tonu.ernits@betoonelement.ee
+372 506 9846
Contacts
Vaido Leosk
Design and Development Manager | Consolis Baltic unit
vaido.leosk@consolis.com
+372 504 7662
Aare Pärna
Supply Chain Manager | Consolis Baltic unit
aare.parna@consolis.com
+372 511 5092
Marge Junkur
Head of Human Resources
marge.junkur@betoonelement.ee
+372 671 2539
Mihkel Anderson
Safety Manager
mihkel.anderson@betoonelement.ee
+372 671 2564
Aare Lessuk
Baltikumi äriüksuse kvaliteedijuht
aare.lessuk@betoonelement.ee
+372 671 2534
Ülle Rand
Finance Manager
ulle.rand@consolis.com
+372 671 2553
Olga Linden
Chief Accountant
olga.linden@betoonelement.ee
+372 671 2522
Reet Kruuse
Accountant
reet.kruuse@betoonelement.ee
+372 671 2524
Mati Jõgiste
Technical Designer
mati.jogiste@betoonelement.ee
+372 671 2507
Rauno Pikkor
Purchase and Logistics Manager
rauno.pikkor@betoonelement.ee
+372 671 2512
Marko Haabjärv
Manager of Assembly Department
marko.haabjarv@betoonelement.ee
+372 5340 9037
Harku factory
Hans Süld
Factory manager | Harku factory
hans.suld@betoonelement.ee
+372 5913 6007
Jaanus Alliksaar
Production Manager | Harku factory
jaanus.alliksaar@betoonelement.ee
+372 515 7492
Sergei Graf
Production Technologist | Harku factory
sergei.graf@betoonelement.ee
Roman Djubanov
Planner | Harku factory
roman.djubanov@betoonelement.ee
+372 5561 6461
Tamsalu factory
Marek Prees
Factory manager | Tamsalu factory
marek.prees@betoonelement.ee
+372 516 5608
Anneli Vaiksaar
Personnel Assistant | Tamsalu factory
anneli.vaiksaar@betoonelement.ee
+372 325 8609
Taavi Saarna
Planner | Tamsalu factory
taavi.saarna@betoonelement.ee
+372 5192 9051
Marika Vidrigsmann
Finished goods warehouse manager | Tamsalu factory
marika.vidrigsmann@betoonelement.ee
+372 5342 7725
Inge Alviste
Materials Warehouse Manager | Tamsalu factory
inge.alviste@betoonelement.ee
+372 5348 0935
Copyright © 2022 E-Betoonelement - All Rights Reserved
magnifiercrossmenuchevron-down