Menu

E-Betoonelement

Peakontor ja Harku tehas
Tammi tee 51, 76915, Saue vald, Harju maakond
Telefon: +372 671 2500
E-mail: ebe@betoonelement.ee
E-Betoonelement OÜ
Registrikood: 10098158
Tamsalu tehas
Betooni 3, 76915, Tamsalu, Lääne-Viru maakond
Telefon: +372 32 58 600
Müük ja projektijuhtimine
Neeme Kasela
Müügiinsener
neeme.kasela@betoonelement.ee
+372 517 2774
Kaido Kindel
Müügi- ja projektijuht | CABRO keskkonna-ja põllumajandustooted
kaido.kindel@betoonelement.ee
+372 528 8695
Toomas Böttcher
Projektijuht
toomas.bottcher@betoonelement.ee
+372 671 2519
Tõnu Ernits
Projektijuht
tonu.ernits@betoonelement.ee
+372 506 9846
Kontaktid
Vaido Leosk
Design and Development Manager | Consolis Baltic unit
vaido.leosk@consolis.com
+372 504 7662
Aare Pärna
Supply Chain Manager | Consolis Baltic unit
aare.parna@consolis.com
+372 511 5092
Marge Junkur
Personalijuht
marge.junkur@betoonelement.ee
+372 671 2539
Mihkel Anderson
Ohutuse juht
mihkel.anderson@betoonelement.ee
+372 671 2564
Aare Lessuk
Baltikumi äriüksuse kvaliteedijuht
aare.lessuk@betoonelement.ee
+372 671 2534
Ülle Rand
Finantsjuht
ulle.rand@consolis.com
+372 671 2553
Olga Linden
Pearaamatupidaja
olga.linden@betoonelement.ee
+372 671 2522
Reet Kruuse
Raamatupidaja
reet.kruuse@betoonelement.ee
+372 671 2524
Mati Jõgiste
Projekteerija
mati.jogiste@betoonelement.ee
+372 671 2507
Rauno Pikkor
Ostu- ja logistikajuht
rauno.pikkor@betoonelement.ee
+372 671 2512
Marko Haabjärv
Paigaldusosakonna juhataja
marko.haabjarv@betoonelement.ee
+372 5340 9037
Harku tehas
Hans Süld
Tehase juht | Harku tehas
hans.suld@betoonelement.ee
+372 5913 6007
Jaanus Alliksaar
Tootmisjuht | Harku tehas
jaanus.alliksaar@betoonelement.ee
+372 515 7492
Sergei Graf
Tootmistehnoloog | Harku tehas
sergei.graf@betoonelement.ee
Roman Djubanov
Planeerija | Harku tehas
roman.djubanov@betoonelement.ee
+372 5561 6461
Tamsalu tehas
Marek Prees
Tehase juhataja | Tamsalu tehas
marek.prees@betoonelement.ee
+372 516 5608
Anneli Vaiksaar
Personaliassistent | Tamsalu tehas
anneli.vaiksaar@betoonelement.ee
+372 325 8609
Taavi Saarna
Planeerija | Tamsalu tehas
taavi.saarna@betoonelement.ee
+372 5192 9051
Marika Vidrigsmann
Valmistoodangulao juhataja | Tamsalu tehas
marika.vidrigsmann@betoonelement.ee
+372 5342 7725
Inge Alviste
Materjalilao juhataja | Tamsalu tehas
inge.alviste@betoonelement.ee
+372 5348 0935
Copyright © 2022 E-Betoonelement - All Rights Reserved
magnifiercrossmenuchevron-down